Koolitus sobib nii tööandjatele, juhtkonnaliikmetele, personalijuhtidele kui ka teistele töökeskkonna eest hea seisvatele võtmeisikutele.
Tutvustus:
Alates 2019. aasta jaanuarist on töötervishoiu- ja tööohutuse seadusega määratud tööandjale kohustus psühhosotsiaalseid ohutegureid kaardistada ja selle alusel oma töökeskkonda parendada. Olles teadlik psühhosotsiaalsetest ohuteguritest ja viies läbi vastava hindamise, saab tööandja realistliku pildi sellest, kuidas töötajad ennast ettevõttes tunnevad, mis on hästi ja millele peab rohkem tähelepanu pöörama.
Koolituse eesmärk on pakkuda mitmekülgset teadmist psühhosotsiaalsetest ohuteguritest, millega tegelemine võimaldab muuta töökeskkonda tervislikumaks. Räägime sellest, miks see teema on oluline, kuidas need ohutegurid on seotud töötajate ja organisatsiooni tervikliku heaoluga ning anname praktilisi juhiseid kogu protsessi edukaks läbiviimiseks.
Teemad:
Tervislik töökeskkond ja psühhosotsiaalsed ohutegurid
Psühhosotsiaalse töökeskkonna mõju töötajale ja kogu organisatsiooni heaolule
Psühhosotsiaalsete ohutegurite hindamise protsess
Tulemus:
Õpid mõistma, mida tähendab psühhosotsiaalne töökeskkond ja kuidas see on seotud sinu organisatsiooni tervikliku tasakaaluga
Saad teada, mida käsitletakse psühhosotsiaalsete ohuteguritena ja kuidas need mõjutavad töötajate heaolu
Omad praktilist ülevaadet, kuidas hinnata psühhosotsiaalseid ohutegureid oma töökohas
Pia on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli Work and Organizational Psychology eriala magistriõppe ning praktiseerib õpitut ja edendab vaimset tervist töökeskkonnas tehes individuaalseid vastuvõtte ja pakkudes koolitusi tööandjatele Meeletervis OÜ-s.
Valides "Osta" pannakse toode ostukorvi. Ostetud koolitust saad vaadata ühe kuu jooksul "Minu konto" lehel. Konto parool ja kasutajanimi saadetakse sulle e-posti aadressile koos esimese tellimusega.